Nr katalogowy: 1419

Adam BRINCKEN (ur. 1951)

Nr katalogowy: 1419

Pejzaż cmentarny I, 1978

technika własna, olej, sznurek, płótno;
120 x 108 cm (forma przestrzenna);
estymacja: 5 000 - 6 500 zł