Nr katalogowy: 1420

Wacław GIBASZEK (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1420

Kompozycja

olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek
estymacja: 2 300 - 3 000 zł