Nr katalogowy: 1421

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

Nr katalogowy: 1421

O świcie

olej, płótno; 70 x 52 cm;
sygn. p. d.: H. TCHÓRZEWSKA oraz na odwrocie: HELENA TCHÓRZEWSKA ŁÓDŹ"O ŚWICIE"
estymacja: 4 000 - 5 500 zł