Nr katalogowy: 603

Towarzystwo M.S. Kuzniecowa

Nr katalogowy: 603

Talerz dekoracyjny zdobiony pejzażem z rybakiem łowiącym raki

fajans (delikatny), farby naszkliwne, złocenia; wys. 4,6 cm, średn. 46 cm;
sygn. drukiem zielonym: rosyjski orzeł dwugłowy
Rosja, XIX/XX w.- pocz. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł