Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Amfora neorenesansowa z 2 miniaturami w stylu istoriato i dekoracją groteskową

majolika, farby wysokich temperatur, szkliwo ołowiowe (koperta);
wys. 74 cm; nie sygnowana, Włochy, wytwórnia nieokreślona,
kon. XIX w. - XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł