Nr katalogowy: 605

Nr katalogowy: 605

Zestaw naczyń do kawy w oprawie platerowanej:

Niemcy, Wu¨rttembergische Metallwaren Fabrik
(oprawa metalowa) i nieustalona wytwórnia
porcelany (naczynia), lata 80. - 90. XX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł