Nr katalogowy: 1111

Stanisław DZIEMAŃSKI (1897-1962)

Nr katalogowy: 1111

Tatry w śniegu

akwarela, papier; 48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: ST. DZIEMAŃSKI.
estymacja: 3 400 - 4 600 zł