Nr katalogowy: 1112

Nr katalogowy: 1112

Portret kobiety, 1915

akwarela, papier; 28,5 x 21,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł