Nr katalogowy: 1113

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1113

Żydzi nad księgą

kredka, pastel, papier; 26,2 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: nieczytelnie.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł