Nr katalogowy: 1114

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1114

Bzy w wazonie

pastel, papier, 46 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M....-Hreb / 940.).
estymacja: 1 200 - 1 600 zł