Nr katalogowy: 1125

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

Nr katalogowy: 1125

Widok Krakowa

olej, tektura; 14 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Karszniewicz.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł