Nr katalogowy: 1126

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 1126

Pejzaż - studium, 1922

olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. wraz z dedykacją okolicznościową l. d.:
Kochanemu [… - nieczytelnie] / 15.5 922 W. Wodzinowski.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł