Nr katalogowy: 1408

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 1408

Widok na drugą stronę, 2004

olej, płótno; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
estymacja: 2 700 - 3 600 zł