Nr katalogowy: 1409

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1409

Lalka, 2014

olej, płótno; 41,5 x 33 cm;
sygn. znakiem artysty p. d.: TK (w kole) / 2014.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł