Nr katalogowy: 1412

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 1412

Dziewczynka w czerwonej chuście, 1964

olej, tektura; 35,5 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Librowicz 64.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 800 zł