Nr katalogowy: 1413

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 1413

Pokój z widokiem zamienię II, 2015

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2015.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł