Nr katalogowy: 1420

Ryszard GRAZDA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1420

DIE KLEINE VICTORY

olej, płótno; 125,5 x 159,5 cm; sygn. pośrodku u dołu: GRAZDA;
na odwrocie zamalowany napis.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł