Nr katalogowy: 1421

Maria DZIOPAK (ur. 1954)

Nr katalogowy: 1421

Pejzaż

olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. l. d.: M. DZIOPAK.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł