Nr katalogowy: 1422

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1422

Wiosna, 1992

olej, płótno; 130 x 97,5 cm; sygn. p. d.: BJ 1992.;
na odwrocie na krośnie malarskim oznaczenie autorskie: 10 nr. inw. 294.
estymacja: 11 000 - 15 000 zł