Nr katalogowy: 819

BRACIA ŁOPIEŃSCY, firma brązownicza ?

Nr katalogowy: 819

Para lichtarzy neoklasycznych

brąz, odlew cyzelowany, moletowany, złocony;
wys. 19,3 cm; Warszawa, lata 20-30. XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł