Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Kandelabr 5-świecowy, w typie II Cesarstwa

brąz patynowany i złocony; wys. 104 cm;
Francja, lata 70-80. XIX w.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł