Nr katalogowy: 3

Wacyf BOUTROS-GHALI (1878-1958) Adam STYKA

Nr katalogowy: 3

Les Perles Éparpillées [« Rozsypane perły »]

druk, papier czerpany, z filigranem; oprawa - półskórek brązowy;
Francja, Paryż, 10 lutego 1923
estymacja: 2 700 - 3 600 zł