Nr katalogowy: 1312

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 1312

Akrobaci, 1948

akwaforta, papier; 25,5 x 18 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: J. Kraupe 1948 (ołówkiem), l. d.: "Akrobaci" akwaforta (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł