Nr katalogowy: 1313

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 1313

Zuzanny, 1979

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 57,5 x 44,5 cm (odcisk płyty);
poniżej kompozycji sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem),
estymacja: 900 - 1 200 zł