Nr katalogowy: 1314

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Nr katalogowy: 1314

Pejzaż wiosenny, 1977

akwaforta barwna, papier; 32 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Leszek Rózga imp / 1977 (ołówkiem),
estymacja: 1 500 - 2 000 zł