Nr katalogowy: 408

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Nr katalogowy: 408

Bez tytułu, 1975

olej, płyta; 72,5 x 88 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1975
estymacja: 80 000 - 110 000 zł
Cena sprzedaży 80 000 zł