Nr katalogowy: 409

Zbylut GRZYWACZ (1939-2004)

Nr katalogowy: 409

Czartogon, lata 70. XX w.

olej, płótno; 90 x 40 cm;
na odwrocie napis flamastrem: CZARTOGON.
estymacja: 9 000 - 13 000 zł