Nr katalogowy: 411

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 411

Fruwający Picasso w trakcie latania, 1986-1995

akry, olej, płótno; 150 x 180 cm;
sygn. i dat p. d.: 1986-95 Dowgiałło;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł