Nr katalogowy: 412

Paweł WRÓBEL (1913-1984)

Nr katalogowy: 412

Potańcówka, 1975

akryl, płótno; 50 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: WróbelP1975 (przed konserwacją).
estymacja: 6 000 - 8 000 zł