Nr katalogowy: 1407

Teodor ZAWADZKI (1928-?)

Nr katalogowy: 1407

Bez tytułu, z cyklu: Blizny, 1989

olej, płótno; 97 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: TZawadzki 89.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł