Nr katalogowy: 1408

Paweł WRÓBEL (1913-1984)

Nr katalogowy: 1408

Żaglówki, l. 70. XX w.

akryl, płótno naklejone na sklejkę; 40 x 27,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: WróbelP197… [6 lub 8].
estymacja: 3 500 - 4 500 zł