Nr katalogowy: 820

Nr katalogowy: 820

Para kandelabrów 6-świecowych, z figurkami bachicznych puttów

brąz złocony i patynowany, marblit, drewno sosnowe;
wys. 59 cm; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł