Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Zegar stołowy, kaflowy

mosiądz, brąz złocony, stal, szkło; wys. 9 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy; XX w. (nawiązanie do formy nowożytnych).
estymacja: 15 000 - 19 000 zł