Nr katalogowy: 411

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 411

Śniadanie malarza, 2009

olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: BJ2009.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł