Nr katalogowy: 412

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 412

Plac Zamkowy - Warszawa, 1994

olej, płótno; 73 x 100,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: 1994 / PL. ZAMKOWY / E. DWURNIK;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł