Nr katalogowy: 1413

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1413

Pogodny ranek w mojej pracowni, 2004

olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: BJ2004; data wzdłuż lewej krawędzi u dołu: 10.00.h JUNE.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł