Nr katalogowy: 1414

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1414

Postać, 2001

olej, płótno; 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: KAWIORSKI 2001 / "POSTAĆ" / OLEJ PŁÓTNO.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł