Nr katalogowy: 1415

Tadeusz KUTERMAK (1909-1990)

Nr katalogowy: 1415

Idąc ulicą

olej, płótno; 60 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: T. Kutermak.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł