Nr katalogowy: 1008

Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)

Nr katalogowy: 1008

Kościół św. Marka, 1911

autolitografia barwna, papier;
34,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: WBłocki 911;
estymacja: 900 - 1 200 zł