Nr katalogowy: 1009

Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)

Nr katalogowy: 1009

Lublin. Brama Krakowska, z cyklu: Motywy architektury polskiej, 1918

litografia barwna, papier; 44 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Lublin. Brama krakowska / JGumowski. 918.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 700 zł