Nr katalogowy: 120

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

Nr katalogowy: 120

Kobieta we wnętrzu, 1949

olej, płótno; 81 x 115 cm,
sygn. p. d.: ZKONONOWICZ (w kompozycji, w pionie)
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Cena oferowana 6 000 zł