Nr katalogowy: 121

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 121

Przed karczmą, ok. 1918

olej, płótno; 48 x 80,7 cm;
sygn. l. d.: A Setkowicz.
estymacja: 27 000 - 35 000 zł