Nr katalogowy: 131

Johan von STARRENBERG, czynny 2 poł. XVII w.

Nr katalogowy: 131

Portret mężczyzny w ciemnym stroju z białym kołnierzem

olej, płótno; 77 x 62 cm;
sygn. i dat. po środku przy prawej krawędzi:
JSterenberg Fec./ 16 [79] ?;
estymacja: 17 000 - 23 000 zł