Nr katalogowy: 132

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Nr katalogowy: 132

Portret mężczyzny w mundurze

olej, tektura; 58 x 48 cm;
sygn. inicjałami l. d.: FS.;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł