Nr katalogowy: 135

Józef GRASSI (1757-1838)

Nr katalogowy: 135

Portret Michała Kleofasa Ogińskiego

olej, płótno dublowane; 94 x 75 cm;
napis na brzegu kartki trzymanej przez sportretowanego: J. G.
estymacja: 27 000 - 36 000 zł
Cena sprzedaży 35 000 zł