Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony, XVII / XVIII w.

Nr katalogowy: 136

Widok Pałacu wersalskiego od strony Sadzawki Szwajcarskiej

olej, płótno dublowane; 104 x 184 cm; obraz po konserwacji;
do obrazu dołączone opinie: Piotra Witta z 2008 roku oraz profesor Teresy Grzybkowskiej z 1977 roku
estymacja: 65 000 - 85 000 zł