Nr katalogowy: 316

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 316

Przystań II, 2005

olej, płótno, 116 x 89 cm; sygn. i dat. u dołu: Przystań / II / KBereźnicki / 2005