Nr katalogowy: 317

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 317

Portret kobiety, 2003

olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. l. d.: -R-Z- / -03- oraz na odwrocie