Nr katalogowy: 1146

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 1146

Stary Żyd z księgą

olej, sklejka; 23 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Szewczenko;
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
Cena sprzedaży 900 zł