Nr katalogowy: 1147

Krystyna HEINTZE-PASZKOSKA ? (1922-1982)

Nr katalogowy: 1147

Kwiaty w dzbanku

olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: K. Heintze (słabo czytelna);
estymacja: 1 000 - 1 300 zł